Hlavní obsah
Lidé a společnost

Dolly Buster se rozhodla nedělat vůbec nic. Naordinovala si důchod

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Jan Beer

Dolly Buster (vlevo) je na vernisáži svých obrazů smutná. Hledá klid, potřebuje si odpočinout.

24. 10. 10:13

Jako 14letá byla podle dobových právních předpisů unesena svými biologickými rodiči do kapitalistického Německa. Rodiče byli zbaveni československého státního občanství, nezletilá Nora Dvořáková nikoliv.

Článek

Po základní škole se dostala na střední a úspěšně odmaturovala, stala se z ní policejní překladatelka. V první práci však dlouho nevydržela, přilákal ji svět šoubyznysu a erotického světa. V zaměstnání dala výpověď a po konci výpovědní lhůty nafotila na castingu pár snímků.

Role jí přinesla manželství s producentem

Ty se zalíbily, přišla nabídka na účinkování v prvním filmu pro dospělé. Pak už se další nabídky jen hrnuly! Mladičká a nikým neokoukaná novicka ve světě erotiky začala pomaličku zářit.

Když dostala první cenu za nejlepší snímek erotického světa ve francouzském Cannes, nabídla jí televize rozhovor. Nabídku přijala a najednou ji znalo celé Německo. Roztomilá svoji lámanou řečí uchvátila diváky ve všech německy mluvících zemích.

Také padla do oka podnikateli Dino Baumbergerovi, za pár měsíců se konala veselka. Být ženou producenta je pro herečky terno, takže šla z role do role.

Postavu si udržuje lehkou krmí

Mnoho děvčat s podobným příběhem pak vezme do ruky vydělané peníze a roztočí je po diskotékách. Ne paní Nora Baumberger!

Každý vydělaný fenik strčila do polštáře a čekala na svoji příležitost. Investice z tvrdě vydělaných peněz byly základem pro první z jejích marketů. Těch je nyní po Evropě celkem 35 a zaměstnanci Norky do nich balí jeden kousek erotického zboží za druhým (město Frankfurt nad Mohanem se dokonce na svých webových stránkách chlubí, že v případě Dolly Buster Center jde o prodejnu s bezbariérovým přístupem, kam mohou bez problémů zajet i zákazníci na vozíčku).

Aby toho nebylo málo, rozhodla se začít podnikat i v gastronomii. Kdo se chce najíst v centru německých metropolí, nemůže přehlédnout oblíbené restaurace s názvem Buster pasta: „Jde o mé oblíbené těstoviny,“ říká.

Pro diváky Star Dance se naučila tančit

Jako úspěšnou star se o ní začala zajímat česká, slovenská, rakouská a německá média, ve kterých je jako ryba ve vodě! Hrála v několika seriálech, účastnila se bezpočtu reality show, začala psát knížky a malovat obrazy. Základ kumštu jí přineslo dokonce několikasemestrové studium na umělecké škole v Dusseldorfu!

Dnes zná českou rodačku opravdu celý svět a má za sebou úspěchy, které by jí kde kdo mohl závidět. Pro svůj úspěch udělala maximum, dokonce se naučila tančit a diváci televizního pořadu Star Dance rakouské TV ORF ji vynesli těsně před brány vítězství!

Minulý týden otevřela v jednom z obchodních center města Dusseldorf výstavu svých obrazů. Je však možné, že šlo o poslední veřejné vystoupení star s českými kořeny. Proslýchá se, že se jí vrátil tinitus (nepříjemné šumění v uších), se kterým byla již v minulosti v lázeňské péči a objevují se u ní záchvaty paniky. „Musím si odpočinout,“ vysvětluje.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz