Hlavní obsah
Láska, sex a vztahy

Jak u ženy najít bod G

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: whitedaemon pixabay
25. 10. 14:52

Existuje skutečně slavný bod G a kde ho najít? Přesný návod k hledání známe.

Článek

Jak to s tím slavným bodem G vlastně je? Znalost místa, které je u ženy extrémně vzrušující, není žádná novinka. Dávní čínští taoisté toto místo označovali jako Struny loutny. Původní indiáni Střední Ameriky ho označovali Tajným spouštěčem ohně. Dnešní lékaři se možná ještě stále dohadují, jestli tento bod u všech žen vlastně je a proč jej ženy mají.

Ve skutečnosti se nejedná o konkrétní bod, ale o shluk nervových zakončení. Nachází se v různé hloubce na horní stěně uretrální houbovité tkáně uvnitř vaginální dutiny. Každý lékař vám potvrdí, že jako lidé nejsme anatomicky stejní. Možná jste si sami všimli, že máme rozdílné pohlavní orgány. Teď nemyslím rozdělení na muže a ženy, ale v rámci mužů a žen.

U mužů je několik typů podle velikosti, šířky, tvaru, ale vzrušivost bývá na stejných centrech. U žen je to podobné. Existuje nejméně devět typů žen podle tvaru, velikosti i úhlu. Ženy od sebe mohou mít rozdílně daleko uložený klitoris a mohou ho mít i jinak překrytý. S tím pak souvisí i jeho vzrušivost.

Muži to nemají jednoduché, pokud chtějí udělat ženě radost. Opravdu nestačí vycházet ze zkušeností s jinou ženou. Jsou ženy, které vůbec nemají rády vnější stimulaci, a ženy, které lze uspokojit jen tím.

Ale vraťme se k bodu G. Vzhledem k tomu, že se jedná o shluk nervových zakončení, je to velmi citlivé místo, a pokud se vám ho povede u ženy najít a dobře stimulovat, máte vyhráno. Nicméně všechno chce svůj čas. Pokud žena není dostatečně připravena a její bod G prokrvený, mohla by tato stimulace být naopak nepříjemná.

Jak tento bod G poznáte? Podle hmatu. Jakmile je žena připravena, postupujte velmi jemně. Většina žen má tento bod přibližně 2-3 cm od vstupu do její vagíny uprostřed. Některé ženy jej mají ale dokonce tak hluboko, že je těžké na něj dosáhnout. Velmi jemně přejíždějte po povrchu horní části vaginy a pokuste se najít místo, které je více rýhované. Je jednoduše hrubší. Pokud žena reaguje vyšší vzrušivostí, pravděpodobně se vám tento pověstný bod právě podařilo najít. Přeji hodně společné radosti.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz