Hlavní obsah

Jaká móda bude letos v sauně? Jak si ji upravit? Anketa na váš názor

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Sauna stock fotografie, royalty free Sauna obrázky | Depositphotos

sauna

14. 9. 18:27

Blíží se saunová sezóna a s ní otázka, jaká bude letos móda tam dole? Jak si ji jenom upravit? Zkusme si udělat anketu, co se bude letos nosit!

Článek

Neříkejte, že se nedíváte! Podívá se občas každý a kdo tvrdí, že se nedívá, ten se dívá nejvíc.

Miluju chození do sauny. Hned, jak se ochladí si chodím ohřát kosti do voňavé sauny, užívám si saunové rituály, sprchuju si rozpálené tělo studenou vodou a ležím pak na lehátku s limčou nebo nealko pivkem. Kdo nezkusil, nestyďte se odhodit svršky a šup tam. Alespoň jednou. Jenže ono odhodit svršky není vždycky jen tak. Ona se totiž mění móda i těch dolních střihů. A jak má člověk poznat, co se bude nosit zrovna letos? Jak to mají chlapi netuším, kamarád mě v sauně chytře postavil před studené sprchy, ať na něj chvíli počkám, že přinese pití. A co myslíte? No, neviděla jsem nic. Studená sprcha je studená sprcha. A samozřejmě, já se přeci nekoukám! Jenže my ženské se jen tak neschováme.

Před lety jsem se v sauně sprchovala před kamarádkou a ta jen opovrženě skoukla můj trojúhelníček s tím, že příště už ani chlup! Pár let na to mi jiná kamarádka řekla, že je škoda, že to sundávám celé, s chloupky to je prý teď víc v módě a víc ženské. V létě jsem byla v kempu v Německu. Tolik přirozenosti jsem v životě neviděla. Samá ovečka! Tak doprčic, jak to bude letos? A co vlastně muži preferují? To kvůli nim se celé, a to myslím od hlavy až k patě, upravujeme.

Už tady byla móda přirozenosti, trojúhelníčků, pankáčů ( to je ta čárka, kdyby někdo nevěděl), broskviček i nektarinek. A opět je tu tedy otázka co v letošní sezóně na sebe.

Jak to vidíte vy? Co myslíte, že se bude nosit v sauně?

Anketa

jaká bude letos móda v sauně, co preferujete?
přirozený beránek
31,3 %
holá nektarinka
31,3 %
upravený trojúhelník, pankáč, prostě nějaký zástřih
37,4 %
HLASOVÁNÍ SKONČILO: Celkem hlasovalo 16 čtenářů.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz