Hlavní obsah
Hobby a volný čas

Umí karty předpovědět naši budoucnost? Jak to funguje?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Zdarma k použití na základě licence Pixabay na obsah

Magický tarot

10. 9. 16:42

Už jste byli u kartářky? Splnila se její předpověď? Jak vás mohou katy znát?

Článek

Mohou karty předpovídat budoucnost? Jak předpověď funguje a mohu ji změnit? Podívejme se na tuhle mystickou věc. To, co prožíváme, jaké máme životní podmínky je něco, co si tvoříme celý život sami. Do určitých podmínek už jsme se narodili, karty byly rozdány. Ale to, jak s nimi hrajeme je naše rozhodnutí. Proč je nejvíc sebevražd v Hollywoodu, kde je nejvíc bohatých a úspěšných lidí? Proč nejsou šťastní? Na podmínkách ve kterých žijeme, opravdu tolik nezáleží. Tím, jak se chováme, jaké máme tendence, tvoříme svoji budoucnost. Jen my sami si můžeme odpouštět, jen my sami můžeme být sami se sebou šťastní. Tahle nejsložitější sít všech událostí, toho, jak jsme se kdy zachovali a jejich propojení vytvoří podmínky pro setkání s konkrétními lidmi, situacemi. Něco si prostě musíme dořešit, odpykat nebo naopak prožíváme s někým něco hezkého, za odměnu. Nic není zadarmo a nic nám neprojde. Jediný, kdo nás skutečně soudí jsme ale my sami.

A jak je možné, že karty znají tuhle síť a mohou nám ukázat, jaký dopad bude mít naše chování, co nás čeká, s kým se případně setkáme? Jestli nás čeká pěkný vztah s někým, kdo je nám souzen nebo jestli je náš vztah toxický a ubližujeme si? Jak mohou vědět o zdraví a úspěchu v práci? Karty samy to nevědí. Karty jsou prostředkem pro někoho, kdo je dostatečně citlivý a umí se na naši síť napojit.

Takoví lidé prostě jsou. Ví, že prostor je informací a umí se naladit na náš osobní proud a vytáhnout z něj to, co jsme my začali a ono to teď čeká, situace dozrává. Skutečně schopný kartář, kartářka si své karty chrání, čistí je. Uvědomuje si totiž, že na nich klient zanechává svou stopu. Aby se proudy nemíchaly, měl by vždy po odchodu klienta karty očistit. Jen on/ona ví jak. Pak je odpověď opravdu autentická a ukazuje nám to, co skutečně dozrává pro nás. Skutečně nadaných kartářek ale mnoho není, někomu se povede občas pár správných informací vytáhnout, ale jsou i tací, kteří jen umí dobře manipulovat s lidmi. V dnešní době, kdy má stále více lidí strach a trpí úzkostmi z budoucnosti je to velmi výdělečné řemeslo. Stačí klienta uklidnit, říct mu něco hezkého a on rád zaplatí. To je škoda. Takový klient má kartářku jako špatného psychologa, uklidní, v konkrétní chvíli pomůže, ale problém nevyřeší.

A je předpovězená budoucnost nevyhnutelná? Některé věci jsou velmi silné a dozrají tak jako tak, inteligentní kartářka nám je podá tak, abychom se i na ty nepříjemné dokázali připravit. Poradí, jak situaci, která přijde přijmout a pochopit, že i tahle situace je jen pomíjivá. Stejně, jako všechno v životě. Dobrá kartářka nikdy neřekne nic fatálního. Neřekne nám, že zemřeme a kdy. Podává nám situace, které je v naší moci řešit. Mnoho situací je možné ovlivnit, když o nich víme předem a zmírnit je. Nebo naopak nasměrovat své snažení na něco, na co nám řekne, že se máme těšit. Ne náhodou potkáme partnera, když nám jej kartářka předpoví. Jednoduše se začneme víc rozhlížet, o každém, kdo se nám trochu líbí, usměje se na nás začneme přemýšlet, jestli to náhodou není zrovna on. Otevřeme se tomu a umožníme tomu dozrát, vstoupit do našeho života.

Dobrá kartářka je nejen člověk, který dobře vnímá prostor a pracuje s informacemi, které z něj dostane, ale i dobrý psycholog. Karty nelžou. Jsou prostředkem vnímavého člověka. Jde spíš o otázku, jestli vůbec chceme naši budoucnost znát nebo se spolehneme na to, že ji vezmeme do svých rukou a přijmeme, co nám přinese.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz