Hlavní obsah
Láska, sex a vztahy

Kdyby mu to sama neřekla, nepoznal by na ní, že byla dříve mužem

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Seznam.cz
15. 9. 17:02

Můj kamarád Jan se seznámil na Tinderu s krásnou snědou dívkou. Možná, že bude Romka, říkal si, když viděl její fotografie, ale ptát se jí nechtěl, připadalo mu to neomalené.

Článek

Nemá žádné rasové předsudky a ostatně vůbec by mu to nevadilo, spíše naopak, byla by to pro něj nová zkušenost.

Romové jsou etnikum, jehož kořeny sahají do středověké Indie ke kastě nedotknutelných. Do češtiny byl výraz přejat v 90. letech 20. století. V mnoha jazycích je pro toto etnikum též užíván výraz odpovídající českému Cikáni, na Moravě Cigáni. V České republice žije přibližně 300 tisíc Romů.

Na fotkách se mu zdála opravdu nádherná a tak jí odpověděl a po několika zprávách, které si vyměnili, se rozhodl se s ní setkat. Vždycky se mu líbily snědé dívky, když byly pěkně upravené a čistotné, tak neviděl důvod, proč nejít tady s tou krasavicí, co hledala někoho na sex. Byl čerstvě rozvedený, neměl žádné závazky ani předsudky, může si přece dělat co chce, je dospělý.

Mile ho na rande překvapila, protože ve skutečnosti vypadala ještě lépe, než jak si ji představoval a měla nádhernou postavu, té si na fotce ani nevšimnul. Pozval ji na večeři a říkal si, že pak by mohli jít do kamarádova půjčeného bytu na okraji města, od nějž měl v kapse klíčky. Téma hovoru mi neprozradil, ale dle jeho zálib usuzuji, že se nejspíše bavili o autech nebo o muzice.

Po večeři se pěšky odebrali do půjčené garsonky. „Líbila se mi čím dál víc, ale cestou jsem si všimnul jedné věci, několikrát jí divně přeskočil hlas, jakoby zhrubnul, když jsme se bavili o určitých tématech,“ svěřoval se mi u piva přítel. A když ho sama upozornila na to, že kdysi bývala mužem a že si myslela, že to z toho inzerátu poznal, tak neváhal a ihned se jí omluvil. Musel odejít pryč, v tu chvíli ho to natolik zaskočilo, že by byl nervózní a celý nesvůj, tak to raději vzdal, aby neranil ji nebo sebe.

„Nedal bych to s ní, i když mě to teď láká zkusit něco nového. Jaké by to s ní(m) asi bylo? Možná jí zítra napíšu, jestli v sobě najdu dost odvahy,“ prozradil mi můj přítel Jan, který od té doby nemyslí na nic jiného, než na dívku z inzerátu.

Život je jen otázkou priorit a odvahy k tomu, udělat krok, který jsme ještě nikdy neučinili. Jan je velký experimentátor a já se domnívám, že se s tou krásnou snědou dívkou v budoucnu ještě někdy setká.

Říkal mi, že to prý z nudy kdysi zkoušel i s mužem, ale brzy se vrátil zase zpátky k ženám.

Myslím, že je to jen otázkou času, kdy se stane, co se dosud nestalo a zvídavý Jan Ji blíže pozná…

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz