Hlavní obsah

Její manžel se nemohl hýbat, ona zatím obrážela diskotéky

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Louis Galvez / Unsplash
12. 9. 17:31

Několik let jsem pracovala jako ošetřovatelka v nejmenovaném zařízení v Česku, kde jsem se starala o klienty ze zahraničí a přináším vám ty nejzajímavější příběhy, které jsem měla možnost zažít.

Článek

Na první pohled slušná žena

Tentokrát jsem dostala pacienta po CMP (náhlá cévní mozková příhoda). Byl to mladý pohledný muž (35 let) a před nemocí pracoval na vysoké pracovní pozici. Na léčení přijel se svým dítětem (6 let)a se svou manželkou, která byla velmi milá a na první pohled také velmi slušná žena.

Oblékala se velmi důstojně, nosila vždy dlouhé oblečení a nedávala na obdiv své vnady nebo křivky. O to větší překvapení mě čekalo později!

„Pohlídáš mi syna?“

Po 15. hodině jsem se chystala k odchodu domů, když mě jeho manželka odchytila na chodbě a zeptala se mě, zda bych jí pohlídala večer syna v jejím bytě (pronajímala si po dobu jednoho roku se svým dítětem byt vedle léčebny svého manžela, aby mu byla na blízku).

Nabídla mi slušné peníze, a proto jsem s odpovědí dlouho neváhala (navíc děti mám odjakživa moc ráda).

Kdo je ona a kdo je on?

Když mi večer otevřela dveře od bytu, zírala jsem na ni s otevřenou pusou. Přede mnou stála žena spoře oděná, černé dírkované silonky, minisukně, vlasy rozpuštěné a rty rudě zabarvené. Větší šok mě však čekal po jejím ranním návratu!

V 7 hodin ráno jsem odcházela a přes otevřené dveře její ložnice jsem si nemohla nevšimnout toho, že si do postele přivedla cizího muže. Hlavou mi proběhly myšlenky na jejího manžela, nic netušícího a ležícího po mrtvičce v léčebně…

Někdy je opravdu lepší nevědět, co říkáte?

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz