Hlavní obsah

Milujete své děti? A proč jste je dusili?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Eric Ward, zdarma k použití pod licencí Unsplash.com
10. 9. 14:19

Ačkoliv se to zdá jako daleká minulost, opak je pravdou. Poslední opatření proti covidu-19 totiž v Česku přestala platit teprve před rokem.

Článek

Proč jste své děti nechali dusit?

Dne 5. května 2022 oficiálně skončilo poslední opatření proti covidu-19. Mou otázkou však zůstává, proč pro většinu českých občanů bylo do té doby běžné připravovat o přísun kyslíku své děti pod rouškami a respirátory?

Děti s respirátorem v dětských koutcích

Naštěstí se do dnešního dne uchovaly fotografie dětí šťastně hrajících si v dětských koutcích, avšak s „náhubky“ na ústech a při projíždění starších facebookových příspěvků nejmenovaných dětských zařízení na tyto důkazy české hlouposti můžeme stále narazit.

A co to 1 %?

Naštěstí však výjimky potvrzují pravidla a minimálně 1% Čechů (mým skromným odhadem) se proti nošení respirátorů a roušek u sebe i svých dětí bouřilo. A to je dobře! Svoboda jednoho totiž začíná tam, kde končí svoboda druhého a proti nelogickým nařízením dusit své vlastní děti bude projevit nesouhlas, respektive v bezpečné a únosné míře.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz