Hlavní obsah

Tajemné karty z očekávaného Kazmova filmu dorazily do Karviné, podívejte se

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: veřejná Facebooková stránka Kino Karviná
9. 8. 14:50

Dlouho očekávaný snímek ONEMANSHOW: The Movie již čeká na svou premiéru, zatímco do kina Karviná dorazily kartičky, které budou součástí projekce.

Článek

Očekávaný film

Na veřejném Facebookovém profilu kina Centrum v Karviné byly zveřejněny fotografie tajemných kartiček z dílny produkce ONEMANSHOW, která má na svědomí Kazmův vůbec první snímek v kině, jenž má oficiální premiéru 17.8.2023.

Těžká krabice

Jak kino Centrum informovalo na svém Facebooku, jeho pracovníci převzali těžkou krabici až po okraj naplněnou tajemnými kartičkami.

Dle jejich slov každý návštěvník kina obdrží ke svému lístku při vstupu do sálu také jednu tajemnou kartičku, se kterou se bude moct zúčastnit (prozatím) tajemné soutěže nebo hry.

Napínavé čekání

Mnoho lidí po celém Česku napjatě očekává, co v kině ve skutečnosti uvidí. Internetové diskuze jsou plné různých názorů včetně konspiračních teorií. Běžně také zaznívá přesvědčení lidí o tom, že v kině nebude hrát nic (to si však nemyslíme).

A co si myslíte vy? A chystáte se na Kazmův film do kina?

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz