Hlavní obsah

V lednu jsme přespali ve známém akvaparku zdarma včetně snídaně, jak?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Seznam.cz
12. 9. 18:31

Jelikož máme malou dceru (5 let), často cestujeme za dobrodružstvím a zážitky. Nevadí nám si za perfektní výlet připlatit, avšak tentokrát jsme nemuseli!

Článek

Počty a zase ty počty

V lednu jsme přemýšleli, kam tentokrát vyrazíme na výlet a protože patříme mezi fanoušky akvaparků a bazénů, vybírali jsme mezi těmi nejlépe hodnocenými v Česku.

Nakonec zvítězil jeden známý český akvapark kousek za Prahou a to (překvapivě) z důvodu skvělé ceny!

Pobyt se snídaní za stejnou cenu jako rodinný vstup na celý den

Rádi počítáme, co je pro nás nejvýhodnější a společně jsme zahlédli skvělou akci, díky které nás v lednu stál pobyt v hotelu s aquaparkem včetně snídaně stejnou sumu jako jedno rodinné vstupné na celý den.

Zaplatili jsme 3.200 Kč za pobyt se snídaní a v ceně jsme měli 2 dny celodenního vstupné do akvaparku pro všechny 3! Pobyt se snídaní byl tedy zdarma, a to díky využití speciální akce právě v lednu.

Foto: Soukromý archiv autora článku

Hotelová snídaně formou bufetu

Za rohem hypermarket

Pro low-cost cestovatele, kteří rádi ušetří nějakou tu korunku navíc, je dobrou zprávou, že pár metrů od hotelu se nacházel známý hypermarket, který byl otevřený až do 22:00 a každý si tak může dopřát levnější večeři nebo svačinku během dne.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz