Hlavní obsah
Aktuální dění

Záchranářům se nepodařilo oživit učitele v kladenské základce

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

15. 5. 16:04

Dramatické okamžiky zažili dnes dopoledne zaměstnanci a žáci základní školy v Pařížské ulici na Kladně. Bez cizího zavinění zde zkolaboval padesátiletý učitel.

Článek

Naši operátoři zahájili s volajícími telefonicky asistovanou neodkladnou resuscitaci,“ popsala sled událostí mluvčí středočeské záchranky Monika Nováková. Na místo dorazili záchranáři a okamžitě převzali učitele do své péče záchranáři.

Do blízkosti školy záchranáři povolali rovněž vrtulník, se zabezpečením jeho přistávání pomáhali policisté. Zdravotníci resuscitovali muže dlouhé desítky minut, podávali mu nezbytné léky. Přesto byl výsledek jejich práce smutný.

„Bohužel, i přes veškerou snahu, muž na místě zemřel,“ potvrdila mluvčí středočeské záchranné služby. Cizí zavinění tragické události následně vyloučila mluvčí středočeských policistů.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz