Hlavní obsah
Sport

Příběh Verstappenovy trofeje má šťastný konec

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Jay Hirano Photography/Shutterstock
30. 8. 9:44

Určitě máte všichni v živé paměti incident z pódia Velké ceny Maďarska a rozbitou trofej Maxe Verstappena. Příběh vítězné trofeje, kterou Lando Norris rozbil při oslavách, má šťastný konec.

Článek

V posledním závodě před letní přestávkou, který se konal v Maďarsku, zvítězil Max Verstappen. Záběry z pódiové ceremonie obletěly svět i mimo formulovou bublinu. Lando Norris při své tradiční oslavě, kdy bouchne láhev o pódium, shodil Verstappenovu trofej, která se rozbila.

Po víkendu se okamžitě začalo spekulovat, co se s trofejí stane a zda bude Maxovi vyrobena nová. Podle informací, které kolovaly na sociálních sítích, stála výroba trofeje čtyřicet tisíc eur a trvala šest měsíců. Tato skutečnost přinutila Norrise veřejně se omluvit za lehkovážnost, s jakou na tento incident pohlížel.

Po měsíci od tohoto incidentu se všichni aktéři dočkali šťastného konce. Výrobce trofeje se dočkal publicity, jakou si snad ani nepředstavoval a Max dostal novou trofej. Při jejím doručení nizozemskému mistru světa nesměl chybět ani viník celé této situace Norris a oba se nad ní dobře zasmáli.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz