Hlavní obsah
Aktuální dění

Proklínám tě!

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Seznam.cz
10. 12. 2022 20:51

Drzost a arogance řidičů nezná mezí

Článek

Dnes se stala docela běžná věc. Na silnici mezi Veselíčkem a Milevskem v jižních Čechách se rozbilo auto. Zhruba v 16:30 hodin tam stály tři auta, všechny na blikačkách. Trojúhelník za posledním vozidlem a všichni účastníci měli bezpečnostní vesty.

Bohužel, mezi řidiči, kteří pomáhali, byla i moje dcera, které je 19 let. Když projíždělo stříbrné auto, dcera ucítila bolest v oblasti ledvin a byla v příkopu na zemi. Auto, které projíždělo, ji srazilo. Co hůř, ani nezastavilo a pokračovalo v jízdě. Zůstalo po něm jen zrcátko na zemi.

Dceru odvezla rychlá záchranka do nemocnice na vyšetření. Policie hledá viníka. Nevím, kdy bude viník dopaden, ale doufám, že ten, kdo řídil auto, bude špatně spát, když si je vědom, že ohrozil na životě mladou dívku, která studuje vysokou školu zdravotní, aby mohla pomáhat ostatním. Proto mi nezbývá než říct „Proklínám Tě“. Ne proto, co jsi udělal, ale že jsi ani nezastavil, abys pomohl, a neřekl ani „Promiň“.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz