Hlavní obsah

Pouliční sranda

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Milan Lajdar

Vojáci impéria

20. 8. 17:24

Není to úplně pravé pro intelektuály, ale nás poněkud prostšího ducha takové perličky vždy potěší.

Článek

Když jsem míjel auto Toi Toi s kadibudkami, potěšil mě nápis: Vaše hovno – naše radost. No, skvělé! Tohle jen tak nevymyslíš. Poté jsem zjistil, že mají i další slogan: Jsme pro každou prdel. Na veřejném prostoru! Pouliční sranda mě vždycky dostane.

Nedávno jsem šel po chodníku kolem zaparkované dodávky. A uvnitř sedělo celé osazenstvo vojáků Impéria. Tzv. stormtroopeři slouží na pozemních základnách i na palubách imperiálních křižníků. Jsou to špičkově vycvičení vojáci, kteří se dostali k imperiálním silám.

Stormtroopeři budí zasloužený respekt a jejich přesnost střelby je pověstná. Je proto s podivem, že tak snadno selhali při útocích Rebelů.

Standardní uniforma stormtrooperů sestává z oblečení, které vyrovnává teplotu, přes které je navlečeno bílé velmi odolné brnění. Tato uniforma je praktickým skafandrem, chránícím svého nositele před většinou nepřátelských prostředí. Po omezený čas dokonce i před vzduchoprázdnem a extrémním teplotám.

Nevím, kam kluci měli namířeno, ale jsem rád, že jsem je mohl spatřit. Je to mnohem lepší pohled, než například sledovat televizní noviny…

Milan Lajdar

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz