Hlavní obsah
Hobby a volný čas

Adventní kalendář pro chlapa? Máme!

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pixabay

Adventní kalendář

15. 11. 13:00

Obchody jsou v tomto období plné adventních kalendářů. Standardně jsou cílené na děti, ale i pro pány se něco najde.

Článek

Ano, i pro muže máme dnes z čeho vybírat. Chcete-li tedy svého milého potěšit něčím malým po dobu 24 dnů, máte celkem hodně možností. Tady je pro inspiraci deset tipů na adventní kalendář pro chlapa.

1. Vlastní tvorba

Můžete být kreativní a vyrobit vlastní kalendář. Ušít nebo koupit látkové pytlíky. Dají se koupit i papírové s číselnými nálepkami. Pomocí kolíčků je můžete připnout na šňůru nebo mu každý den dát jeden pytlíček s sebou do práce. Můžete polepit krabičky od sirek, a tak dále, návodů jsou spousty. Čím to ale naplnit? Jednoduché je, když má váš muž nějaký koníček. Pokud nemá, nebo pokud je jeho koníčkem skutečně kůň (ten se do pytlíčku blbě strká), tak můžete volit to, co mu chutná. Různé malé sladkosti, žvýkačky, sušené maso, sušené ovoce, malé klobásky, oříšky, domácí cukroví. Pro ty, co rádi degustují, se dají sehnat i malé lahvičky s alkoholem. Dále můžete vkládat různé vámi vytvořené poukazy. Třeba poukaz na snídani do postele, poukaz na masáž od vás, na beztrestnou pánskou jízdu, na sex. Já minulý rok uspěla s poukazem na den klidu a odjela s dětmi k babičce.

Pokud nechcete nic tvořit, je tu spousta možností i pro vás. Na internetu snadno naleznete různé druhy již hotových a naplněných kalendářů.

2. Pivní kalendář

Taková chlapská klasika. Na webu je výběr z několika možností již sestavených pivních kalendářů nebo můžete v obchodě nakoupit mužovu oblíbenou značku a zabalit dle vlastního uvážení, či jenom polepit čísly.

3. Vinný kalendář

Pokud nemáte doma pivaře, k dostání jsou také vinné adventní kalendáře. Ty co se dají pořídit již nachystané, obsahují většinou malé lahvičky s vínem nebo můžete opět nakoupit svému milému jeho oblíbenou značku a zabalit dle vlastní libosti.

4. Tvrdý alkohol

Pro milovníky tvrdého alkoholu je opravdu z čeho vybírat. Má váš muž raději rum nebo whisky, či dává přednost jiným destilátům? Jistě najdete něco, co mu padne do noty. Pokud ne, můžete opět vytvořit vlastní sadu mini lahviček s tvrdým alkoholem. Snad každá značka má i svou miniaturní verzi.

5. Ponožkový kalendář

Pokud máte doma fešáka, který rád ladí svůj outfit, Možná ho potěší kalendář s ponožkami. Opět se nabízí spoustu rozmanitých značek. Povětšinou se jedná o pestrobarevné ponožky.

6. Čokoládový kalendář

To je taková klasika. Můžete sáhnout po cenově dostupném kalendáři se Santou a jeho soby a většinou nepříliš dobrou čokoládou. Nebo můžete vybrat kalendáře obsahující kvalitní čokolády, které však bývají také dražší. Například adventní kalendář od firmy Lindt. Zakoupit ho můžete v Kauflandu. Součástí kalendáře jsou také poukázky na nákup v onom obchodě v hodnotě od 100 Kč výš.

7. Oříškový kalendář

Pro milovníky této křupavé pochutiny se opět najde spousta možností. K zakoupení jsou už nachystané oříškové kalendáře s mnoha rozmanitými druhy ořechů. Můžete také vsadit na jistotu a zakoupit oříšky sami. Naplnit jimi můžete vlastnoručně vyrobený kalendář. Vejdou se i do malých krabiček.

8. Sušené maso

U mužů poměrně oblíbená pochutina. I v oblasti sušeného masa je z čeho vybírat. Také tady pro vás různé firmy mají nachystané stylové adventní kalendáře. Lze také nakoupit sušené maso zvlášť, ať už v kamenném obchodě nebo například na různých slevových portálech.

9. Cvičební kalendář

Nechcete, aby vašemu milému během adventu rostl pupíček? Nebo se váš chlap rád věnuje nějakému sportu? Můžete ho potěšit cvičebním adventním kalendářem. Připravený se dá zakoupit v Lidlu. Či nachystejte vlastní dle zájmu vašeho sportovce.

10. Úniková hra

Tenhle nápad mě osobně přijde velmi zajímavý. Každý den jedna indicie. Jestli máte doma hračičku nebo detektiva, tahle sranda ho určitě potěší. Nabízejí ho knižní obchody.

Internetové obchody nám v dnešní době nabízí spousty lákadel. Stačí si jen vybrat. Tak snad se trefíte do černého.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz