Hlavní obsah
Názory a úvahy

Profesionální štěkny internetových diskuzí s.r.o.

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: licence Canva
27. 7. 11:33

Zvýšený zájem na trhu se objevuje o služby nezávislých profesionálních štěken, které působí na volné noze. Moje přítelkyně Hanka popadla příležitost tzv. za pačesy, založila firmu a teď je v sedmém nebi.

Článek

Představte si mou přítelkyni Hanku Hrubou, milovníci hádek, která nejraději tráví čas spory s kýmkoli. Touha nacházet sebemenší záminky k hádce je pro ni největším potěšením, a když najde dostatečně silného oponenta, vzniká souboj hodný virtuosů.

Hasičský sbor v Anglii je sužovaný případy ponižování, misogynie, rasismu a šikany

Její neobyčejný talent pravděpodobně zdědila po své matce, která byla velmi nadaná a své přirozené schopnosti rozvíjela v reklamačním oddělení v úschovně zavazadel na pražském hlavním nádraží. K její dokonalosti v této disciplíně také přispělo, že byla správcovou pavlačového domu na Žižkově, kde po celý den obětavě číhala na své oběti ve dne v noci a nikdy nezahálela. Využila každou příležitost k řízné debatě, a v krajním případě nepohrdla ani mokrým hadrem, kterým přetáhla hlučné hříšníky.

Poctivě číhala na své oběti téměř po celý den a ani v noci nezahálela a využila každičké příležitosti někoho zpražit, pořádně seřvat a v krajním případě přetáhnout vždy připraveným mokrým hadrem hlučné hříšníky hadrem po hubě.

Běžné ráno v bývalé práci mé přítelkyně začínalo vždy podobně – rozehřívací hádkou.

Ty se prostě živíš hádkami, Hanko! “ vykřikla naštvaně Marcela.

„Ach, tak to vidíš, Marcelo?“ odpověděla Hana se sarkastickým úsměvem. „Ale já si myslím, že si to dost překrucuješ.“

„To bych řekla,“ zavrčela Marcela. „Vždyť ty vyhledáváš sebemenší záminku k hádce! Jako by ses cítila lépe, když můžeš někoho pérovat.“

Hana se na ni podívala s pobaveným výrazem. „A ty se cítíš lépe, když můžeš být obětí? Vždyť ty přímo lákáš konflikty!“

„To si ale dovoluješ,“ zasyčela Marcela. „Jsi stejná jako tvoje matka!“

Hana se na ni podívala s výsměchem. „Ach, tak už jsi to pochopila? Ano, moje matka byla skutečná mistryně v hádkách. A já jsem hrdá na to, že jsem po ní zdědila tento talent.“

Marcela na ni nevěřícně zírala. „Talent? Nazýváš tohle talentem? Vždyť to je… to je prostě… hnus!“

Ale no tak, Marcelo,odpověděla Hana s pokrčením ramen. „Každý máme svůj talent. A já si ten svůj prostě jen užívám. Proč bych to měla měnit?“

S příchodem prázdnin se Hana rozhodla opustit své působiště v reklamačním oddělení jedné nejmenované energetické společnosti s německými kořeny. Tam ji neustále dusili a omezovali v rozvoji jejího talentu a přirozené schopnosti hádat se s kýmkoli a kdekoliv. Přestože jí bylo umožněno občas se s klienty pohádat, obvykle to nemohlo vygradovat tak, jak by si Hana představovala.

Malaga, barevný klenot Andalusie skrze objektiv fotografa. Jako Liza Minelli

Po měsíci nezávislé práce jako profesionální štěkna sociálních médií je moje milovaná Hana jak v sedmém nebi. Může pracovat z domova, kdykoli chce. Je připravena kohokoli kdykoli ironizovat, urazit, zesměšnit a v krajním případě vyhlásit slovní válku svému protivníkovi. Konečně je šťastná a její práce jí jde od ruky. Ve dne i v noci číhá na internetových portálech a klade pasti pro své potenciální oběti.

Neustále Hanu dusili a omezovali rozvíjet její nadání a přirozený talent s kýmkoliv a kdekoliv se kvůli čemukoliv pořádné pohádat.

Její návnada na diskuzním fóru je rafinovaná. Napíše chytrý komentář pod perfektně napsaný článek a čeká, až se někdo zaháčkuje:

To, co za lobotoma psalo? A těch pravopisných chyb tam! Je to úplný nesmysl. Píšete bláboly. Je tam hodně noc chyb. Jako slohová práce z 5. třídy ZŠ.
Hana Hrubá, toho času má přítelkyně, profesionální komentátorka internetových příspěvků

Hanka má vždy úspěch. Jsem šťastný, že se jí daří v kyberprostoru tak dobře. Na korporátní svět si už ani nevzpomene.

Zájem o služby tzv. profesionální štěkny internetových diskuzí stoupá přímo astronomicky. Ale bezkonkurenční hvězdou v tomto oboru byla, je a vždy bude jedině má přítelkyně hvězdná Hanka Hrubá.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz