Hlavní obsah
Názory a úvahy

Kdo je Jevgenij Prigožin?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

26. 8. 11:35

V posledních měsících se toto jméno objevuje v titulcích různých článků stejně často, jako houby po dešti. Kdo je tedy vůbec Jevgenij Prigožin?

Článek

Přiznám se, že toto jméno jsem zaregistroval poměrně nedávno, hlavně pochopitelně v souvislosti se smutnými událostmi na východ od naší vlasti. Ale když jsem na něj natrefil poprvé, už se ho nemohu zbavit. Neustále narážím na různých portálech na články, kde se nachází jméno Prigožin. Kdybych si byl uvedené články nerozklikával, mohl bych si podle nadpisů udělat obrázek o tom, kdo je Jevgenij Prigožin. Pojďme si o něm něco povědět:

Jevgenij Prigožin je asi pracovitý člověk, protože se všude píše, že je velmi bohatý.

Zřejmě má rád hudbu, protože si založil svou vlastní skupinu. Nikde jsem se nedočetl, kolik má skupina členů a na jaké nástroje jednotliví členové hrají, ale asi se bude jednat o klasickou hudbu, protože se jmenují podle skladatele Wagnera.

Pravděpodobně má rád cirkus, protože neváhá investovat do cirkusového představení hlavy státu.

Dá se dedukovat, že má rád výlety. Psalo se totiž před pár dny dost často, že pochodoval s přáteli ze své skupiny do Moskvy. Tam ho však nechtěli pustit. Možná v Moskvě nemají rádi hudbu.

Rád se fotí a má rád zelenou. Viděl jsem na internetu spoustu fotografií, kde stojí před fotoaparátem v helmě a zeleném oblečení. Souvisí to jistě s láskou k výletům, protože k výletům patří trampování a kempování v přírodě.

Má zřejmě rád hru na schovávanou. V poslední době se neustále někde schovával a nikdo ho nemohl nikde najít.

Má stejně životů jako kočka. Nedávno s ním mělo spadnout letadlo a hned druhý den jsem se dočetl na internetu, že byl spatřen někde v Africe.

Jsem zvědav, co se ještě o Jevgeniji Prigožinovi na internetu dozvím.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz