Hlavní obsah

Shoďte vánoční kila s cvičební výzvou Lucky Dubnové

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Lucie Dubnová - www.lucik.cz

30 denní cvičební výzva Lucie Dubnové - #30DNISLD

2. 1. 9:00

Chodíte kolem váhy od vánoc obloukem nebo jen chcete začít cvičit? Přidejte se do 30 denní cvičební výzvy Lucky Dubnové! Dostanete se do kondice, shodíte nějaké to kilčo, vytvarujete svaly!

Článek

Přidej se do 30 denní cvičební výzvy na 30 denní cvičební výzva - #30DNISLD! Lucka si pro vás připravila cvičební videa ze svého YouTube kanálu a tabulky pro záznam denních cílů, které Vás budou každý den motivovat k dalšímu pohybu.

Foto: Lucie Dubnová - www.lucik.cz

Cvičení s Luckou - www.lucik.cz

Výzva je sestavena tak, aby ji zvládlo co možná nejvíce lidí různého věku a fyzické zdatnosti. Nezáleží na tom, zda je Vám 20, 30 nebo 50, důležité je umět se vyhecovat do každodenního pohybu, který se tak stane stereoptypem a přirozenou součástí Vašeho života!

Foto: Lucie Dubnová - www.lucik.cz

Cvičení s Luckou - www.lucik.cz

Dostanete se do kondice, shodíte nějaké to kilčo, vytvarujete svaly! Jdete do toho s Luckou??? Cvičit můžete z pohodlí svého domova, potřebovat budete jen pohodlné sportovní oblečení, na některé cvičení sportovní obuv, podložku, ručník a pití :) Cvičení je proloženo i odpočinkovými dny, kdy zařadíte jako pohyb třeba procházku nebo jakoukoli jinou aktivitu, kterou máte rád/a (plavání, cyklistika, brusle,…).

Svoje pokroky a výsledky sdílejte na sociálních sítích pod hashtagem #30DNISLD a pochlubte se tak svému okolí :) Budete tak motivací pro své okolí a třeba se Vám povede zlanařit kamarádku/kamaráda, aby se do výzvy také zapojil :) Vybrané fotky a videa budu Lucka sdílet na svém instagramovém profilu https://instagram.com/cvicenisluckou, abychom společně do výzvy zapojili další dámy/slečny/paní/pány.

Na Lucky stránkách 30 denní cvičební výzva - #30DNISLD (lucik.cz) najdete pro zaznamenávání svého pokroku tabulku k vytištění. Tu si můžete si můžete, nalepit třeba na ledničku a je už jen na Vás, jestli si za splněný den dáte fajfku, smajlík nebo cokoliv jiného. Dávejte si i nějaké mračouny, pokud se Vám to v některý den nepodaří zvládnout, i to Vás může motivovat, abyste příště chtěli zaznamenat raději úspěšný den.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz