Hlavní obsah
Aktuální dění

Hrdinové

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

27. 8. 18:43

Opakuje se to pořád dokola. Stane se něco zlého a vzápětí povstanou samozvaní mstitelé ochotní vzít spravedlnost do svých rukou. A seřežou to hlava nehlava, nejlépe však jedince slabší a bezbranné…

Článek

Musím říci, že se v poslední době cítím ve své vlasti mnohem bezpečněji. Zjistila jsem totiž, že i v poměrně zapadlé vísce se najdou stateční ochránci národní identity, kteří neváhají, neohroženě zatnou pěsti a jdou na to.

Bestiální skutek ničemy, který zneužil důvěry mladičké dívky, brutálně ji znásilnil a poté ji chtěl zavraždit, aby zahladil stopy odporného činu, oprávněně vzbuzuje hněv a touhu po pomstě. Dívka se zachránila díky své pohotovosti, statečnosti a vytrvalosti, pachatele se díky tomu podařilo rychle dopadnout. Je ve vazbě, čeká na soud, který, jak všichni doufáme, bude rychlý, neúprosný a hodně, hodně tvrdý.

Co však se způsobenou frustrací a vzedmutými vášněmi? Vzedmutými o to víc, že napadená je Češka a hnusný pachatel přivandrovalec, navíc ze země, které poskytujeme tolik pomoci? A jejíž obyvatelé, hlavně však obyvatelky u nás nalezly útočiště i se svými dětmi? Jimž prokazujeme tolik dobra? A kteří nám, podle mnohých, ujídají již tak skrovný chlebíček?

Soud zločinci zajisté vyměří přísný trest, jsou na to paragrafy, a doufejme, že tvrdá ruka zákona jich tentokrát v míře vrchovaté využije. Jaké však existují paragrafy na hovado, jež hnáno nejnižšími pudy nejenže se dopustí ohavného činu na bezbranné dívce, ono ještě uvrhne do tíživé situace příslušníky vlastního národa, už tak těžce zkoušené?

Ono se to totiž lidskými dějinami vine jako jedovatě žlutá nit, ta bezbřehá touha po pomstě, vždycky však živená momentálními frustracemi a nespokojeností, zhusta popichovaná rádoby vůdci, šikovně využívajícími bobtnající nespokojenost a vztek k vlastním dobře tajeným záměrům. Pachatel lapen a v díře? Nevadí, na obranu svaté věci našeho národa není nikdy pozdě!

On totiž žádný Čech nikdy nikoho neznásilnil, nikoho nezabil a nic neukradl. A ejhle, dvě příslušnice zdivočelého kmene přivandrovalců, sedí si tu pokojně na našem obrubníku našeho chodníku! Hrr na ně! A děti neděti, ať viděj, zač je toho u nás loket!

Čest národa obhájena, ženské zmláceny. A jsem si jista, že kdyby tam místo těch dvou žen náhodou sedělo pár urostlých Ukrajinců v nejlepším věku, dopadlo by to zajisté stejně!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz