Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Největší iniciativa udržitelnosti a ESG v Česku. Firmy, sociální podniky, veřejný sektor, neziskový sektor i vzdělávací instituce. Jedna vize, jeden cíl. Už více než 10 let jde Asociace společenské odpovědnosti společně se svými členy cestou směrem k udržitelné budoucnosti. Buduje platformu a místo pro setkávání všech, kdo nehledí zpátky a mění svět k lepšímu.

Během uplynulé dekády se Asociaci podařilo propojit pod jednou střechou přes 500 členů s půlmilionem zaměstnanců z řad nezisku, firem i veřejných institucí a s pětinovým podílem na HDP České republiky v roce 2021, ocenit 79 projektů v rámci šesti ročníků prestižních Cen SDGs, přispět nejpotřebnějším přes 340 milionů korun v rámci Giving Tuesday, vybudovat dobročinný e-shop Nakup na Dobro s více než 500 produkty a v roce 2022 odstartovat historicky první ESG Rating v Česku.

Asociace otevírá ve společnosti nová témata postavená na Cílech udržitelného rozvoje od OSN (SDGs), vede aktivní dialog se státem, na jehož konci má patřit odpovědnost s udržitelností mezi základní priority naší společnosti, a vzdělává v oblasti udržitelnosti a ESG prostřednictvím kurzů zaměřených na široké spektrum témat.