Hlavní obsah

Médium.cz je blogovací platforma, tedy veřejně dostupná služba, na které mohou naši uživatelé svobodně vyjadřovat a publikovat své názory. Nejedná se o názory či postoje Seznam.cz ani žádné z našich redakcí.

Jmenuji se Eva Kohoutová.

Psaní je má záliba a vášeň. Umožňuje mi vyjádřit mé vize, fantazie, prožitky, pocity a pozorování formou příběhů. Některé z nich jsou inspirovány regresní terapií a jejich vyjádření přineslo velkou úlevu a porozumění lekcím života.

Také ráda pracuji s lidmi. Provádím intuitivní masáže a rituály, s individuálním přístupem, dle aktuální potřeby klientů. Pořádám tematická setkání žen v kruhu. V přírodě, s rituály u ohně, s bubnováním, s péčí o sebe a cvičením. Příběhy využívám ve všech oblastech své práce. Při terapiích, meditacích i vyprávění. Cítím, že jejich obsah může posluchači pomoci ztotožnit se, najít se v některém tématu a tím uvolnit sevření, které s sebou může nést. Až jich bude dostatek, vyjdou knižně :-) Zatím je publikuji na svém webu Magické Království (www.magickekralovstvi.cz).