Hlavní obsah
Cestování

Pěšky z Moravy do Santiaga de Compostela, 71. den: Nohy samá náplast!

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Jolana T
29. 10. 19:49

V roce 2014, ve svých 22 letech, jsem absolvoval cestu z Domanína do španělského poutního města Santiago de Compostela. Prošel jsem 6 zemí, celkem cca 3 400 km a cesta mi trvala 88 dní. Denně vás obeznámím s tím, co jsem jako poutník prožíval.

Článek

(Logroňo – Nájeva)

Po probuzení asi v 7 h jdeme s Majkem hned na snídani, po které se loučíme, protože já jdu ještě na mši a Majk už chce vyrazit na cestu.

V katedrále je mše v 9 h. Účast je velmi slabá a vůbec se nezpívá. Po mši vyrážím i já a ve 12 h jsem už v Navarrete, kde obědvám. Do zdolání dnešního cíle mi zbývá jen 19 km.

Pár kilometrů před dnešním cílem doháním Majka, takže ubytování hledáme pro dva. Majk mi ukazoval svoje nohy, má je samou náplast – šílené!

Jdeme se ubytovat. Naštěstí mají místo pro dva. Celý den bylo krásně. Sice pod mrakem, ale krásně a až teď večer začaly přeháňky. Nezbývá jen doufat, že se to přes noc přežene, snad bude zítra opět hezky. Díky Bože a Panno Marie.

Ušel jsem 32 km a utratil 22 €.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz