Hlavní obsah

Dej mi žrádlo a pusť mě ven !

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

29. 4. 9:04

Dej mi žrádlo a pusť mě ven !

Článek

Kamarádi, ani nevíte jak jsem rád že jsem zase s vámi. Doma to jsou samý výčitky a příkazy. Udělej s klukem úkoly, dojdi nakoupit, vynes odpadky, pověš prádlo, oprav tohleto, tamto. Jako kdyby toho nebylo dost v práci. Novej mladej mistr v době kdy já byl ve fabrice už 20let, kadil do plínek. Říká mi - je jiná doba, musíš přidat, využívat pracovní dobu, zvyšovat kvalitu, abych to tady řídil od toho jsem placenej. Nezapomeň že určuju prémie a odměny podle hodnocení.

Člověk je štvanej jako lovený zvíře, nemůže si odpočinout. V práci normama a mistrem, doma manželkou. Ženská ta potřebuje bejt v jednom kole aby neměla roupy. Domácnost a děti je její svět ve kterým je šťastná. Ženy se taky dožívají víc o 5let než my. Manželce říkám : Nech mě bejt, dej mi nažrat a pusť mě ven !

Ještě horší jsou její dotazy, hlídání a výčitky. Vrátíš se na večeři, jakej já mám s tebou život, zanedbáváš mě, syna, o nic se nestaráš. Zase přijdeš nacamranej, čekat na tebe nebudu, jestli budeš dělat v noci bordel a probudíš mě, poleju tě kýblem studený vody.

Aspoň že ta moje není stíhačka, neponíží mě tím že mě bude chtít vytáhnout z hospody a nechá mě trochu žít. Stejně máme zařízený že se schováme, výčepní řekne že nás dneska neviděl. Stíhačka potom obchází další hospody. Pro ženskou zdravá procházka.

Hlídejte kamarádi oknem jako vždycky a dejte včas avízo, všichni znáte naše drahé polovičky. Tak na zdraví !

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz

Další články autora