Hlavní obsah
Láska, sex a vztahy

Pohled na děvčata nepřežil

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

18. 5. 12:07

Nic se nesmí hnát ad absurdum, může to mít neočekávané následky.

Článek

Jó když na děti leze puberta ! Jsou s nimi starosti i legrace. Jejich promenáda, místo kde se předvádí je nábřeží Jana Palacha. Chodí ve skupinách sem a tam. Nemohouce se dočkat dospělosti, vycpávají si děvčata podprsenky, přehnaně se líčí, vyzývavě oblékají. Učí se chodit jako modelky a kroutit zadkem. Pro ně vážná činnost, příprava na potom. Kluci nejsou pozadu. Stejnou trasou naproti je zajímá jak budou holky čumět. Do kapes vkládají mrkev nebo okurky, prezentují se tak jako holky falešnými vnadami.

Na II. stupni ZŠ : Dej mi opsat úkol ! Co zato ? Dám ti sáhnout. Nech mě opisovat, ukážu ti o přestávce prsa.

Děvčata jsou o 2  - 3 roky v dospívání napřed. Stud snad ani nepociťují. Zábavu mají tím že provokují.

Jako exhibicionisti se medializují muži, ženy exhibicionistky nejsou veřejností sledovány a publikovány, přestože se jim v tomto směru vyrovnají, možná je i předčí.

Teplý jarní den, 17ti letá unuděná děvčata na schodech před domem. Krátké sukýnky, bez spodního prádla, vidět je naschvál provokativně všechno.

Dobrý den pane, podívejte se jak jsem hezká ! Ne ne, já jsem hezčí !

Dobrý den děvčata, dovolte mi nejprve abych se představil. Ing. Bořislav Novotný jméno mé. Mé vzdělání je ryze technického směru, k uměleckému mám velmi daleko. Pracuji na poli výzkumu plastů. Jejich odolnosti proti mechanickým vlivům, chemikáliím, atmosféře. Vliv stáří na jejich vlastnosti, možnosti použití recyklátů. Nemohu proto jednoznačně posoudit, která z vás a podle jakých kritérií je hezčí. Nicméně každá žena má své přednosti, kterých si je vědoma. Tyto přednosti dává na odiv, nedostatky skrývá.

Jsem již za zenitem pokud se týká mého libida, erotika mi nic neříká. Mohu vám nabídnout konzultace, trápí-li vás špatné známky z chemie, matematiky a fyziky. Do tohoto domu jdu za kamarádem, máme rozehranou partii šachu. Poroučím se vám děvčata, přeji vám aby z vás vyrostly bytosti poplatné naší vědě, mnoho úspěchů ve studiu, na shledanou !

Hele Jaruš, tohle nevyšlo, kravaťák a impotent. Mám nápad, zabalíme to tady, jdeme do parku.

Po cestě se blížil s pomocí francouzských holí 82letý důchodce. Pojď honem za křoví, až bude blízko, vybalíme to na něj.

Tak udělaly. Na sobě t.z. zavinovací šaty, vyskočily náhle na cestu. Šaty roztáhly, ukázaly nahá těla, dědo koukej ! Stalo se ale s čím nepočítaly. Důchodce na obranu zamával holemi, z jeho hrdla vyšly neartikulované zvuky, padl k zemi.

Prosím tě máš mobil, zavolej rychle záchranku ! Přijela snad do pěti minut, oživit se starého pána nepodařilo. Jste hodná děvčata, že jste si kolapsu všimla, poskytla první pomoc a zavolala nás.

Jiného názoru byly pobožné sestry Blažkovy, dvojčata, obývající malý domek poblíž gymnázia, kde se dívky učily.

Jste čarodějnice, ďábel je ve vás, zabily jste starého pána, upálit by vás měli na hranici ! Jedna ze sester svírala v napřažené chvějící se ruce před sebou svatý kříž, druhá se snažila postříkat děvčata svěcenou vodou.

Poznamenány prožitými událostmi pozměnily dívky svůj šatník, najednou byly skromné, tiché, nenápadné, domku sester Blažkových se zdaleka vyhýbaly.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz

Další články autora