Hlavní obsah

Rodičovský příspěvek aneb jak nechat válčit lidi mezi sebou

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

29. 8. 20:13

Rodičovský příspěvek, který opět budou zvedat. Hurá a nebo jste zrovna v té skupině, co mají miminko nebo batole již na světě?

Článek

Nevím, ale jsem z toho spíše zklamaná. Vím, že lidé mají v České republice nejdelší dobu, kdy jsou s dětmi doma. Na druhou stranu jesle chybí, školky praskají ve švech, pracovní místa většinou pro muže a když pro ženy tak někde záleží i na tom, jestli máte hlídání v případě nemoce apod. Je to pochopitelné, ale není to fér.

A pak někdo rozhodne, že budou přidávat. Přidají seniorům, to je dobře. Dostanou všichni. Pak dají tzv. Výchovné tedy jen těm co měli děti. To je taky fér a teď chtějí přidat rodinám, pomoci jim v té inflaci, zdražování ať to zvládnou, ale proc jen někomu a co ty co mají děti už na světě? Ty ostatní rodiny, samoživitelky? Ty ostatní to nedostanou a to zdražování, energie, inflace, nájemné nebo dokonce hypotéky musí zvládnout sami. Ptám se proč?

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz