Hlavní obsah

Krásné trasa na horu Říp

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: .
5. 8. 16:47

Tato hora má bohatou historii, krásné výhledy a proto ji musíte určitě navštívit.

Článek

Horu Říp zná nejspíše každý Čech, tipuji si, že i Vy tuto významnou českou horu znáte. Myslím, že každý alespoň trochu zná historii této hory a proto přejdeme rovnou na to, jak to tam vypadá. Když se vydáte ze spodního parkoviště směrem na horu Říp, uvidíte okolo sebe krásnou krajinu Česka. Až dojdete cca do poloviny hory, uvidíte vyhlídku odkud se můžete kouknout na krásnou krajinu Česka. Půjdete celou cestou krásným lesem a navíc krásnou krajinou a až dojdete nahoru, uvidíte válcovitou budovu a to je znamení, že jste došli nahoru. Určitě se jděte do té budovy podívat. Na zpátek se můžete stavit v hospodě která je kousek od této budovy. A proto vás na tuto cestu zvu, protože je zde opravdu krásně a uvidíte krásné výhledy na Česko.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz