Hlavní obsah
Umění a zábava

Dvacet vdovců za týden

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Věra Vaňková, vytvořeno v grafickém editoru z volně dostupných zdrojů - PNGEgg
6. 11. 8:46

Tak vám nevím, ale zdá se, že v Americe vymírá ženská populace. Jak jsem na to přišla? Jednoduše:

Článek

Každý týden mě na facebooku žádá o přátelství minimálně dvacet amerických válečných veteránů, sem tam nějaký špičkový plastický chirurg, majitel prestižní kliniky, univerzitní profesor s tituly před jmény, za nimi i mezi, dokonce Houston byl na příjmu! Ano, řídící z vesmírného centra NASA. A představte si, všechno to jsou velice pohlední pánové středního věku a VDOVCI! A všichni s ukradenou identitou.
Pro ženy, které by snad i uvěřily, že dotyčný touží jen a jen po nich, přestože nemá nejmenší tušení, kde najde Českou republiku, jednoduchá pomůcka: stáhněte si profilovou fotku potenciálního nápadníka a mistr Google Lens vám vyčmuchá pravou identitu dotyčného.
Někteří borci se pokoušejí vetřít mezi přátele opakovaně stylem stejná fotka – jiné jméno a naopak. Pro mne, asi jako pro každého logicky uvažujícího člověka, je nepochopitelné, že těmto neidentifikovatelným podvodníkům občas nějaká soucitná žena naletí a uvěří báchorkám o momentální finanční nouzi nápadníků zpoza oceánu. Milé dámy, v žádné zemi na světě nemůže být válečný veterán chudý, natož v Americe! (Snad kromě Ruska, neboť bílou Ladu dostane jen vdova a stejně nevyjde na všechny.) Jelikož jsem nikdy žádostem potenciálních uchazečů o mé city nevyhověla, netuším, jestli by o finanční výpomoc žádal i majitel prestižní kliniky.
Tuhle jsem se se svojí zkušeností svěřila kamarádovi a vůbec se nedivil. Jeho, pána po padesátce, žádají o přátelství pro změnu modelky a exotické krásky z Tichomoří s parametry 90-60-90, rovněž vdovy. Patrně jejich drahé polovičky smetla vlna tsunami, nebo je posvačili žraloci, když hledali na mořském dně perlorodky.
Nemohu nikomu radit, jak naložit s celoživotními úsporami, ale chcete-li někomu opravdu pomoci, nebylo by lepší podpořit onkologické centrum nebo útulek pro opuštěná zvířata? Chlapa si najdete i bez úplatku a třeba tady v Evropě.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz