Hlavní obsah

Zápisník starého muže. Samoobslužné pokladny.

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

9. 8. 17:58

Že prý každý třetí Čech si oblíbil samoobslužné pokladny, čtu ve zprávách. Samo-pokladny jsme se naučili ovládat v cizině. Ženě imponovalo, když se objevily i doma a mohla radit jiným.

Článek

Samoobslužné pokladny

Že prý každý třetí Čech si oblíbil samoobslužné pokladny, čtu ve zprávách.

Samo-pokladny jsme se naučili ovládat v cizině. U nás ještě nebyly. Ženě imponovalo, když se objevily i doma a mohla radit jiným, což činila s nevšední ochotou.

Ale starý pán je rád nemá. Nejen že někomu vzaly pracovní místo, ale proč by on měl zodpovídat za správné namarkování? A jak si má u pokladny vzpomenout „blbý muž“ na správný název třeba pečiva, když jich tam je tucet podobných. Selské, Chalupářské nebo Sedlácké?

Které to vlastně vybral, netuší a sklerózu ještě nemá. Byly to ty krajní napravo, to ví určitě. Volá a čeká na obsluhu. Ve frontě u klasické pokladny se čeká také. Tak to vyjde nastejno.

Ironii osudu je, že vždycky se něco zadrhne, zrovna když tam je on. Dojde páska, zboží nemá ještě zadaný kód, nebere to slevový kupón nebo prostě jen technická porucha.

To se stává pravidlem, když nakupuje žena a on ji doprovází jako nosič tašky a mobilní peněženka. Včera v marketu 3× musela zasahovat obsluha u malého nákupu o šesti položkách.

Že prý on záměrně vyzařuje negativní energii a ta paralyzuje samo-pokladny!

Vysvětleno, rozhodnuto!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz