Hlavní obsah

Zápisník starého muže. Tesco

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

9. 8. 17:32

Tesco. Nerad tam chodím, ale jedu a odvezu pár hmotnějších věcí, proto.

Článek

Tesco. Nerad tam chodím, ale jedu a odvezu pár hmotnějších věcí, proto. Třeba prášek na praní, 3,5 kg za 399 Kč plus další nákup. Kontrolou paragonu zjišťujeme účtováno za prášek 849 Kč. Reklamujeme a současně lituji, že jsem si cenovku na regále neofotil.

V jiném marketu jsme reklamovali chybu a po dlouhých diskuzích teprve šli k regálu. A než tam došli, tak už stačili vyměnit cenovku za jinou, novotou zářící s cenou rovnající se účtované. Byl jsem za blbce i s omluvou.

Tak chvátám, jiná zaměstnankyně už tam je, ale neorientuje se. Ano kód souhlasí a cena 399 Kč je tam. Není co řešit, omluva a souhlas manažerky s vrácením 450 Kč.

Že cena účtovaná neodpovída nabízené se nám přihodilo už vícekrát. Pozoruhodné na „statisticky nahodilých jevech“ je, že náhoda směřuje vždy jen na stranu nevýhodnou pro zákazníka.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz