Hlavní obsah

Médium.cz je otevřená blogovací platforma, kde mohou lidé svobodně publikovat své texty. Nejde o postoje Seznam.cz ani žádné z jeho redakcí.

Bankovnictví je jediný časopis, věnující se problematice profesionálních financí. Na svých stránkách přináší více komentářů, kvalitní analýzy, exkluzivní rozhovory, nové strategie bank a pojišťoven, zkušenosti ze zahraničí, inspirace v oblasti technologií a informace od předních odborníků. V pravidelných tematických přílohách se časopis Bankovnictví věnuje life stylu a méně sofistikovaným tématům. Ovšem několikrát ročně přináší specializovaná témata, která jsou pro B2B segment obsahově velmi zajímavá.

Předplatné lze získat na www.send.cz/bankovnictvi#predplatne a zahrnuje přístup k aktuálnímu číslu i archivu pomocí mobilní aplikace.

Časopis Bankovnictví je pořadatelem odborných konferencí a seminářů, věnuje se ale i méně formálním eventům, jakými jsou například golfové turnaje.

Jednou týdně vydává newsletter s aktuálními událostmi ze světa bank, pojišťoven a stavebních spořitelen. Další zprávy naleznete na webu: bankovnictvionline.cz