Hlavní obsah

titulka obrázek

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Jsem kouč a multifunkční poradce, který přijímá i ty nejnáročnější výzvy. Specializuji se na propojování zdánlivě nesouvisejících oblastí - od neverbální komunikace a image consultingu po soft skills a intuitivní feng-shui. Můj přístup není o hledání snadných cest; naopak, specializuji se na řešení složitých situací, které jsou pro jiné přílišná výzva. Klienti, s nimiž si nikdo jiný neumí poradit, u mě nacházejí pochopení a efektivní řešení.

Mým klíčem k úspěchu je propojení systému 3AXIS® s hlubokým porozuměním pro osobní autenticitu, což využívám pro rozvoj jednotlivců i firem v různých oborech. Můj životní přístup je odrazem moudrých slov mé babičky: "Buď obyčejným člověkem." To mě vede k tomu, být nejen odborníkem, ale i průvodcem na cestě k autenticitě a osobnímu růstu. Kontakt: wizard.michal@seznam.cz

Vše, co dělám, je pod značkou PEI - Vaše inspirace. Můj způsob vedení je založen na inspiraci a podpoře osobních cest, nikoli na tradičním řízení.

Navštivte Pei Inspirátor, seberozvojového louče - https://chat.openai.com/g/g-aS3sk0qkr-pei-inspirator a začněte psát novou kapitolu svého života. Zatím pro ty, co mají chatGPT Plus.