Hlavní obsah
Láska, sex a vztahy

Muži i ženy na stejné úrovni

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Seznam.cz
19. 9. 9:37

Muž versus žena oba andílci oba Ďáblíci

Článek

Toto téma mě vždy baví. Všechno se svede na muže. Muži jsou takový, muži mají rádi sex a mužům nestačí jedna žena apod. Každopádně žena z toho vždy vyjde jako bohyně. Rodičovství a poslušné manželky. Tak aby bylo Jasno, myslím si, že i žena je divoká. Pokud se žena ve vztahu nudí, začne vyhledávat kontakty. Po kontaktech přijde flirt a pak akce. Nechci tady nikoho soudit a zastávat se mužů nebo žen. Jen si myslím, že správná zdravá žena myslí na sex často jako muži. Když ji muž naštve, má třeba i sen, anebo myslí na někoho jiného. Vždy mě to připomene ten seriál: Smolíkovi. V tom seriálu mu vždy říká, když s ním nesouhlasí nebo se pohádají: že jsem si tenkrát nevzala Pištu Hufnágla.

To samé prostitutky, ne vždy to jsou ženy, co jsou zklamané muži. Někdy to tak je, protože potřebují peníze. Někdy musí živit děti, dnes už to asi tak často není, nevím v tomto oboru se nevyznám. Myslím však, že sex za peníze muži přinese spíš pocit moci. Ženě to přinese ponížení a opět se dostáváme k tomu, že muži jsou sexuální predátoři a ženy oběti. Vždy to tak není i ženy můžou mít pocit moci a muži jsou ty prostitutky. A někdy u trošku jinak-to už jsou jiné sexuální praktiky. O tomhle se nemluví, přitom filmů je dost na toto téma.

Rozdíl mezi mužem a ženou je spíše v tom, že muž podvádí a nevadí mu to. Žena, když podvádí, tak má výčitky, dává do toho srdce. Samozřejmě jsou i výjimky v obou případech. Můžeme narazit na hodného muže, co hledá jednu ženu na vážný vztah, svatbu, děti a společný důchod. A také žena, co miluje pocit být stále obdivována, a proto střídá partnery, buď veřejně, anebo tajně. Člověk je jen člověk a chtíč je jen chtíč. Nemyslím si, že je spravedlivé tvrdit, že muži tak a ženy tak.

Závěrem bych jen dodala, že protiklady se přitahují, a pokud muž je záletník, bude doma s největší pravděpodobností mít hodnou ženu, domácí paní. A pokud je záletník žena, bude doma mít muže, co by ji i modré z nebe přinesl, uklidí, uvaří i o děti se postará.

Prostě stejné typy by spolu dlouho nevydrželi. Berte to s nadsázkou, je to jen můj názor.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz