Hlavní obsah

Médium.cz je otevřená blogovací platforma, kde mohou lidé svobodně publikovat své texty. Nejde o postoje Seznam.cz ani žádné z jeho redakcí.

Moje články balancují na hranici několika rovin. Reality, satiry, ironie, humoru a taky lidského smutku. Na těch hranicích je hezké, že se někdy prolínají a čtenář se najednou diví, kde se právě ocitl.

Nijak nejsem nadšený z dnešní rozdělené doby, jelikož jako by byla černobílá a černobílými jsme se snažili být i my. Možná proto, abychom se mezi sebou lépe poznali. Máme dva tábory a nijak nepřemýšlíme o tom, že ti v tom pro nás druhém jsou stejní jako my.

Napsal jsem taky autistický román z období druhé světové války. Psal jsem ho roky, ale jako na potvoru vyšel v létě, několik měsíců po událostech na Ukrajině. Název "Vyvolení stát se popelem" tak dostal nový rozměr.

Myslím si o sobě, že nejsem úplnej vůl, takže kdybyste někdy měli pocit, že to co ode mě čtete, vám nějak nesedí, věřte tomu, že nechci svým psaním nikomu ubližovat, a spíš jím chci něco lidem říct, a pořád se u toho snažím, abych měl svoje psaní pod kontrolou. Kolikrát někteří lidé tu kontrolu nemají a myslí si zvláštní věci.

Můžeme společně přes moje články dumat nad tím, jestli je to dobře, nebo ne.