Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Autorka článků pracuje jako terapeut, výživový mentor a kouč fyzického a duševního zdraví.

..

Dovedu propojit své kvalifikované znalosti zdravé životosprávy s efektivní prací na trvalém odbourání psychických zátěží a mentálních bloků, díky kterým lidé stagnují a nejsou schopní se posunout dál. Poskytuji 24/7 asistenci při konzistentní práci na automatizaci nových návyků a změně nastavení ve vaší mysli.

Provázím své klient(k)y na jejich dvouměsíční cestě za trvalou změnou svého životního stylu, na které společně měníme jejich chování, návyky, a trvale odstraňujeme vnitřní přesvědčení a bloky, které tomu brání.

Svým klientkám a klientům poskytuji kvalitní a funkční terapii české metody RUŠ pro odstranění jakéhokoli problému či negativního pocitu, myšlenky, která je trápí, vadí jim.

Přistupuji ke svým klientům s vysokou mírou citlivosti k jejich jedinečnosti, odlišným osobnostním rysům a fyzickým dispozicím, s ohledem na zdravotní anamnézu, stravovací a osobnostní preference, s respektem k aktuálním a dlouhodobým duševním problémům, které změnám brání.