Hlavní obsah

f

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Autor je známý odborník v oblasti psychologie a religionistiky a nepíše na objednávku žádného náboženského či politického hnutí. Specializuje se na odhalování manipulace a lži ve veřejné komunikaci a ovládá multiplatformní nástroje hloubkové obnovy zdraví veřejného mínění.

Na této adrese přijímá nabídky ke spolupráci v oblasti kultury, umění, byznysu, politiky, bezpečnostních otázek, případně pozitivní zpětné vazby:

simek.libor@seznam.cz

Vzdělání: aplikovaná psychologie, antropologie, religionistika

Odbornost: mezinárodní obchod, marketing a ovlivňování veřejného mínění

Webová stránka: http://www.liborsimek.eu

V českém univerzitním prostředí vytvořil Libor Šimek například tyto projekty:

https://www.sci.muni.cz/en/research/current-projects/39465

https://www.sci.muni.cz/vyzkum/resene-projekty/39688

Co o Šimkovi říkají mezinárodní osobnosti?

Profesor Thomas Lawson, kognitivní vědec, původce nového religionistického pojetí náboženství o Šimkovi říká: “Libor Šimek je muž intelektu, sociální vědec a především briliantní myslitel, který rozumí idejím a chápe jejich praktickou hodnotu v prostředí byznysu.”

Dr. Hendrie Weisinger o Šimkovi říká: “Profesionál každým coulem, který umí jít přímo k jádru věcí a jasně předložit komplexní problémy a vygenerovat nová řešení pro efektivní fungování jedince i organizací. Především je to nezávislá osobnost s vysokou mírou intelektuální integrity.”

Dr. Hendrie Weisinger je populární psycholog především v komerčních kruzích korporací jako je například IBM, který byl prvním autorem na téma emoční inteligence v pracovním prostředí ještě před Golemanem. Dvakrát držitel “New York bestselling author”. Expert na pracovní výkon pod tlakem.


Články autora

Načítám
Načítám
Načítám
Načítám
NačítámNačítámNačíst další