Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Pestré studium oborů, zaměstnání i zájmů bylo šasto vynucené. Externí studia na všech vysokých školách byla zkrácená, úspěšná. Poprvé se ještě nezletilý autor objevil na stránkách zahraničních novin v roce 1953 jako zachránce konání a vedení krajského Prvomájového průvodu v Liberci po předčasném výbuchu náloží teroristů určených účastníkům průvodu. IQ 160+++ efektivně využívané. Od roku 1963 za světové prvenství použití neuronové sítě s výsledkem změny vztahů účastníků studené války se stal V.I.P. Blahopřání ze světa, dokonce i Číny, ale žádné z Prahy.

Pokračováním byla tvorba neuvěřitelných iluzí založených na znalostech funkcí podvědomí. Po zácviku zachránců je možná včasná záchrana sebevrahů v libovolném stadiu, kterou autor úspěšně prováděl od 13. let. Využití 6. smyslu k úspěšné předpovědi havárií ohrožujících zdraví a život lidí předvedl v roce 1954 státními orgány dobře zadokumentovanou záchranu mnoha lidí. Lidé s těmito schopnostmi v Čechách se bojí je přiznat pro zesměšnění ohlupovaným veřejným míněním „vědeckými“ autoritami. Vedení českého státu a příslušných institucí za celých 70 let nedovedlo za propagaci státu (vědecko technický předstih o 30 a 50 let), který promarnilo, poděkovat.


Články autora

Načítám
NačítámNačíst další