Hlavní obsah

titulka obrázek

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Život nám přináší ty nejnáročnější výzvy. Zkuste pro jejich řešení a pomoc Pei Inspirátor, AI kouče, nechte se jím inspirovat a začněte psát novou kapitolu svého života.

Specializuji se na propojování zdánlivě nesouvisejících oblastí - od neverbální komunikace a image consultingu po soft skills a intuitivní feng-shui. Můj přístup není o hledání snadných cest; naopak, specializuji se na řešení složitých situací, které jsou pro jiné přílišná výzva. Klienti, s nimiž si nikdo jiný neumí poradit, u mě nacházejí pochopení a mnohdy překvapivě efektivní řešení.

Mým klíčem k úspěchu je propojení systému 3AXIS® s hlubokým porozuměním pro osobní autenticitu, což využívám pro rozvoj jednotlivců i firem v různých oborech. Můj životní přístup je odrazem moudrých slov mé babičky: "Buď obyčejným člověkem."

To mě vede k tomu, být nejen odborníkem, ale i průvodcem na cestě k autenticitě a osobnímu růstu. Kontakt: wizard.michal@seznam.cz

Vše, co dělám, je pod značkou PEI - Vaše inspirace. Můj způsob vedení je založen na inspiraci a podpoře osobních cest, nikoli na tradičním řízení.


Články autora

Načítám
Načítám
Načítám
NačítámNačítámNačíst další