Hlavní obsah

Médium.cz je otevřená blogovací platforma, kde mohou lidé svobodně publikovat své texty. Nejde o postoje Seznam.cz ani žádné z jeho redakcí.

Autorka se dlouhodobě věnuje finanční gramotnosti a jejímu zdomácnění v české společnosti. Zaměřuje se se na oblasti, v nichž by se měl dokázat zorientovat každý dospělý člověk: rodinný rozpočet, pojištění, spoření, investice nebo penze. Největší pozornost věnuje ve svých textech půjčkám, neboť právě úvěry dokáží (při jejich nepochopení) napáchat spoustu škod.

Autorka má ekonomické vzdělání a zkoušky odborné způsobilosti z oblasti úvěrů. Při mateřských dovolených "přičichla" k osvětě finanční gramotnosti, a už u ní zůstala. S jejími texty se můžete setkávat v magazínech Hyperfinance.cz, Bezvamoney.cz a dalších, je členkou Akademie Zlaté koruny.

Koníčkem jsou jí chytré technologie, o nichž příležitostně píše na Geeklife.cz. Astronomie (lektoruje pro školy, které přijedou na Hvězdárnu a planetárium v Hradci králové). A testování produktů i služeb. Vždy jde o testy a recenze čistě uživatelské, jak uvidíte třeba na Obydlíčko.cz.


Články autora

Načítám
NačítámNačíst další