Hlavní obsah

4420ecc9bf7f4e49a0d2caf2ee575c48

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Dvaatřicetiletý milující otec, oddaný manžel, IT nadšenec a prachobyčejný zaměstnanec.

Pocházím z chudých poměrů a můj největší sen byl stát se typicky českým manažerem. Služební auto a 2 x ročně na dovolenou. Taková ubohá materialistická a trapná česká klasika. A protože jsem si tento sen splnil v poměrně mladém věku, již několik let se místo starání o peníze, zajímám o seberozvoj.

Duchem vždy a navždy geek, začal jsem se zajímat o různá technologická řešení. Přes zálohovací systémy, technologie datových uložišť, nebo první krůčky pasivně optické sítě v našem regionu, začal jsem se nořit do hloubi IT architektury a získal nespočet zkušeností v tomto odvětví.

Avšak co čert nechtěl, osud mi namíchal jinou kaši. Kaši z mrkviček, jablíček, batátů a hruštiček, stal jsem se otcem na plný úvazek.

A tak, zanechajíc svou vášeň a své hobby v závěji plen a plenek, tudli dudli hraček a pohádek, rozhodl jsem se začít psát na seznam medium, abych alespoň částečně ukojil svou dříve rozvíjející se touhu po vědění a znalostech v IT světě.


Články autora

Načítám
Načítám
Načítám
Načítám
NačítámNačíst další