Hlavní obsah

Médium.cz je otevřená blogovací platforma, kde mohou lidé svobodně publikovat své texty. Nejde o postoje Seznam.cz ani žádné z jeho redakcí.

Ano, tak to jsem já: Badatel a Záhadolog, také publicista a provozovatel webu, který si sám spravuji.

Jsem prostě sám sebou - mám rád svobodu, přírodu, dobré jídlo, zajímavé lidi a fascinují mě záhady a tajemno. Už od dětství jsem se zajímal o léčivé byliny, technologii, sci-fi, vážnou hudbu, dějepis, filozofii a faktickou literaturu. V roce 1988 jsem objevil knihy švýcarského spisovatele a záhadologa Ericha von Dänikena, který mi otevřel dveře k mé současné cestě - hledání pravdy o obydlených vesmírných světech a pozorování UFO na naší obloze. Kromě toho jsem také autorem sci-fi románu s názvem: KONEC VESMÍRNÉHO ČASU, ve kterém čtenáři naleznou informace o budoucnosti, kterou jsem předpověděl.

A nezapomínejme na nekonečno - to jest neměnná informace o prostoru, jehož ohraničené rozměry uvnitř plochy nelze lidskými smysly zaznamenat, přesto je dosažitelnost roviny dána existencí prostoru, jinak by se z prostoru neutvořil prostor, ale bezrozměrná představa neexistujícího charakteru. Je-li prostor trvalou konstantou, podléhá přesně určené velikosti a matematickým zvyklostem, což je určující faktor, z kterého lze vyvodit, že nekonečno je konečnou distancí abstraktního prostoru.

Provozuji webové stránky: www.odrazy-tajemna.wz.cz


Články autora

Načítám
Načítám
NačítámNačíst další