Hlavní obsah

Médium.cz je otevřená blogovací platforma, kde mohou lidé svobodně publikovat své texty. Nejde o postoje Seznam.cz ani žádné z jeho redakcí.

Zdravím všechny, kdo zabloudili na můj profil. Jen tak ve zkratce o mně. Je mi třiatřicet let, jsem šťastně zadaná, žiju na venkově a pracuji jako pedagog na prvním stupni základní školy. A proto se mohu se svými čtenáři podělit o řadu nejrůznějších zajímavých (a někdy až bizarních) zkušeností z této praxe. Nemám patent na rozum a někdy se nedokážu vyjádřit tak stručně, jak bych chtěla, ale svou práci mám velice ráda a s dětmi, kolegy i rodiči vycházím bez jakýchkoliv zásadnějších problémů, takže to, co píšu nemůže být až tak úplně mimo mísu. Nebo v to alespoň doufám. Mimo to mám také poměrně dost přátel a známých z téhož odvětví se kterými mohu své názory a postřehy konzultovat (počínaje mateřskou školou a konče tou střední), čili dost často v mých textech nejde ani tak o to, co si myslím já, jako spíš o výcuc z toho, co si myslí větší počet stejně zaměřených lidí z mého okolí. Mezi mé koníčky patří hlavně četba, historie a počítačová grafika. Miluju zvířata, jídlo, humor (ano, někdy i ten sarkastický) a nesnáším závist, kapustu, interpunkci a komentující, kteří kritizují něco, co v článku vůbec nestojí.

Taktéž bych chtěla poděkovat za všechny komentáře, které u mých článků zanecháte a předem se omluvit, že na ně neodpovídám. Pečlivě je čtu, ale bohužel nastavení tohoto webu neumožňuje reagovat na ně jako autor článku (pod stejnou přezdívkou), ale pouze jako jakýkoliv obyčejný komentující, pod svým pravým a ověřeným jménem. A to v mém případě není vhodné ani bezpečné, protože v textech často používám konkrétní a snadno rozpoznatelné příklady ze své praxe, takže hrozí porušení GDPR, které je ve školství z dobrých důvodů velmi přísné (a mé netradiční příjmení a fakt, že pracuji na středně velké škole, kde se všichni navzájem dobře známe, zkrátka představuje příliš velké riziko, které mi přijde zbytečné). Děkuji za pochopení.


Články autora

Načítám
Načítám
NačítámNačíst další