Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Rozvíjím a podporuji lídry v maximalizaci jejich potenciálu.

Jsem kouč, trenér, konzultant a autor Abecedy lídra – onboarding programu pro začínající lídry. Do něj přenáším jak své bohaté zkušenosti s vedením, tak i léta studia a vzdělávání v této oblasti.

Spolu se dvěma kolegyněmi tvoříme pod hlavičkou Abecedy lídra tým, kterému jde o kvalitní a dlouhodobý rozvoj lídrů ve firmách. Věříme, že líderství je dovednost, která se dá naučit. Ne jedním workshopem, ale dlouhodobým vzděláváním, individuálním doprovázením a praxí. Věříme, že kvalitní lídři mohou tvořit prostředí, kde lidé budou nejen spokojeně pracovat, ale i žít lepší život.

Vedl jsem různé týmy od 2 do 400 lidí. Prošel jsem si vedením týmu, vedením oddělení s několika týmy i vedením celé pobočky s několika odděleními. Vedl jsem tým v operativě, v administrativě, manažerský tým a dokonce i sportovní tým.

V osobnostním rozvoji nevěřím na jednorázová a rychlá řešení. Jsem přesvědčen, že rozvoj je dlouhodobá cesta. Proto jdu do hloubky a zajímám se o leadership a osobnostní rozvoj komplexně. Výsledkem mé práce jsou vědomější a kompetentnější lídři.

Nový článek zde na Seznam Médium přináším každý týden.